وبلاگ - آخرین اخبار

شاید اگر کمی واقع بینانه به موضوع بیاندیشیم جشن عروسی اول از همه متعلق به عروس و داماد و پس از آن متعلق به میهمانهای آن است پس بهتر است در ایده هایمان میهمانها را نیز سهیم کنیم تا هیجان کار بیشتر شود! و همچنین آنها از شب عروسی تان خاطره ای خوش را بیادشان بسپارند. ما در اولین بخش از ارائه ایده های نو برای جشن عروسی به سراغ ایده ای جالب برای ورود عروس و داماد می رویم تا از همان ابتدا قدم ها را محکم برداریم! در ایده هایی که ارائه خواهیم کرد نکته مهمی که باید همیشه در نظر بگیرید عکس و فیلم آن است، اگر هرچقدر نوآوری و خلاقیت ما در ایده پردازی جالب باشد اما عکس و فیلم خوبی از آن به ثبت نرسید باید فاتحه آن همه زحمت را خواند. پس همانطور که همیشه تاکید کرده ایم انتخاب آتلیه عکاسی عروس از مهمترین مراحل برگزاری جشن عروسی شماست تا بواسطه انتخابی درست و تیم حرفه ای آتلیه عروس بتوان ایده ها را به نحو مطلوب و مورد انتظارمان عملی کرد و به ثبت رساند.

تا به حال به ورود خود به تالار مراسم فکر کرده اید..!؟ قطعا جوابتان منفی است، حتما آنقدر درگیر هزینه های مراسم عروسی و یا تشریفات جشن عروسی خود هستید که دیگر فرصتی برای فکر کردن به چگونگی برگزاری مراسم عروسی خود ندارید. ورود عروس و داماد به مراسم عروسی تنها بخش هیجان انگیز و با شکوه و شوک آوری است که در شب عروسی تان می تواند اتفاق بیافتد پس چرا ما از این پتانسیل هیجان انگیز به خوبی استفاده نکنیم!؟  فرض کنید ورود عروس و داماد و رویارویی آنها با میهمان ها در فضایی مدیریت شده (برنامه ریزی شده) به همراه نورپردازی (نور پردازی حرفه ای مانند فستیوال ها و یا جشنواره های افراد سلبریتی)  و وزش تکنیک وزش باد خنک به سوی میهمان ها (استفاده از تکنیک های باد برای ایجاد حیرت و شکوه در میهمان ها) اتفاق بیافتد قطعا یک موسیقی شاد و در عین حال شیک و اسرار آمیز هم می تواند به ترکیب این ایده کمک شایانی بکند.

برای فراهم سازی چنین ورود با شکوهی هیچ کار سختی پیش رو نخواهید داشت، تنها کافیست در مورد آن با یک گروه آتش بازی و اجرای مراسم رایزنی کنید تا به نتایج خوبی دست یابید.

 برای جشن عروسی و داخل تالار عروسی حتما برنامه های شاد و مفرحی توسط گروه موسیقی هماهنگ شده که البته حدود چند هزار سال است که بطور روتین برنامه های شاد آنها در حال تکرار شدن است اما از این حرفها که بگذریم، ایده بعدی ما در مورد ایجاد هیجان برای میهمان هاست شما برای انجام اینکار به یک ویدئو پروجکشن (نمایشگر بزرگ ویدئو) و یک تدوین گراحتیاج خواهید داشت.

ایده جالب ما برای جشن عروسی فیلمبرداری و مصاحبه با عروس و داماد در طول مراسم است. به گونه ای که عروس و داماد، برنامه های آن شب را یک گام جلوتر از مراسم و به طور نیمه زنده به میهمان ها و حضار (از طریق پخش در پروجکشن) وعده می دهند. به این مثال توجه کنید: بعد از هر 1 یا 2 ساعت مراسم جشن و پایکوبی معمولا گروه موسیقی با میهمانها شوخی می کنند و لطیفه های خیلی بامزه (!) تعریف می کنند در ایده ی ما این موضوع وجود نخواهد داشت و به جای خوش صحبتی گروه موسیقی در هر میان وعده فیلمی از عروس و داماد که در محل سالن مثلا نیم ساعت پیش توسط فیلمبردار گرفته شده روی پرده پروجکشن می رود و حضار را بهت زده می کند. نکته مهم در این ایده خلاقیت و توانایی فیلمبردار است. به گونه ای که باید دید آیا می تواند با هنر خود تصاویری خلاقانه و سریالی را خلق کند. از سالها پیش در مراسم های عروسی ایده ی هدیه دادن لیت (عکس کوچک عروس و داماد) به میهمان ها مد شده و هنوز هم در اغلب مراسم ها انجام می شود اما با کمی بررسی متوجه نقص های بسیاری در مورد آن می شویم که شاید گفتنش برای تازه عروس و دامادها جالب نباشد، اگر قصد هدیه دادن لیت به میهمان ها را دارید بهتر است بجای دادن عکس دونفره تان، عکس خود با میهمان را به آن هدیه دهید، اینطوری هدیه شما مورد پسند فرد دریافت کننده است و احتمال آنکه بعدا عکس را دور بیاندازد بسیار کمتر می شود، برای انجام اینکار به یک عکاس ماهر نیاز دارید تا در طول مراسم از شما ویک به یک میهمان ها عکس بگیرد و عکس ها را چاپ کرده و به میهمان تقدیم کند، در برخی مراسم ها هزینه چاپ عکس در سر مجلس بر عهده میهمان است اما شما می توانید با تقبل این هزینه به میهمان احترام بگذارید و در واقع با انجام اینکار به او هدیه بدهید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تهران، اشرفی اصفهانی، پایین تر از باغ فیض، نبش خیابان زارع، پلاک 108، طبقه اول واحد 2

0912-280 27 22

021-44 89 54 98

021-44 89 43 92

درخواست مشاوره