وبلاگ - آخرین اخبار

اگر کمی واقع بینانه به موضوع نگاه کنیم جشن عروسی اول از همه متعلق به عروس و داماد و پس از آن متعلق به مهمان ها آن است.

ما در این مقاله به سراغ ایده های نو برای جشن عروسی میرویم تا از همان ابتدا قدم ها را محکم برداریم!

تا به حال به ورود خود به تالار مراسم فکر کرده اید..!؟

ورود عروس و داماد به مراسم عروسی تنها بخش هیجان انگیز و با شکوه و شوک آوری است که در شب عروسی تان می تواند اتفاق بیافتد پس چرا ما از این پتانسیل هیجان انگیز به خوبی استفاده نکنیم!؟

  فرض کنید ورود عروس و داماد و رویارویی آنها با میهمان ها در فضایی مدیریت شده به همراه نورپردازی  و وزش تکنیک وزش باد خنک به سوی میهمان ها اتفاق بیافتد قطعا یک موسیقی شاد و در عین حال شیک و اسرار آمیز هم می تواند به ترکیب این ایده کمک شایانی بکند.

برای فراهم سازی چنین ورود با شکوهی هیچ کار سختی پیش رو نخواهید داشت، تنها کافیست در مورد آن با یک گروه آتش بازی و اجرای مراسم رایزنی کنید تا به نتایج خوبی دست یابید.

 برای جشن عروسی و داخل تالار عروسی حتما برنامه های شاد و مفرحی توسط گروه موسیقی هماهنگ شده که البته حدود چند هزار سال است که بطور روتین برنامه های شاد آنها در حال تکرار شدن است اما از این حرفها که بگذریم، ایده بعدی ما در مورد ایجاد هیجان برای میهمان هاست شما برای انجام اینکار به یک ویدئو پروجکشن (نمایشگر بزرگ ویدئو) و یک تدوین گراحتیاج خواهید داشت.

معمولا بعد از هر 1 یا 2 ساعت مراسم جشن و پایکوبی معمولا گروه موسیقی با مهمان هاشوخی می کنند و لطیفه های خیلی بامزه تعریف می کنند. به جای خوش صحبتی گروه موسیقی در هر میان وعده فیلمی از عروس و داماد که در محل سالن مثلا نیم ساعت پیش توسط فیلمبردار گرفته شده روی پرده پروجکشن می رود و حضار را بهت زده می کند.

از سالها پیش در مراسم های عروسی ایده ی هدیه دادن لیت به میهمان ها مد شده و هنوز هم در بعضی از مراسم ها انجام می شود. اگر قصد هدیه دادن لیت به میهمان ها را دارید بهتر است بجای دادن عکس دونفره تان، عکس خود با میهمان را به آن هدیه دهید.

برای انجام اینکار نیاز به یک عکاس دارید تا در طول مراسم از شما و میهمان ها عکس بگیرد و عکس ها را چاپ کرده و به میهمان ها تقدیم کند. معمولا در مراسم ها هزینه چاپ عکس در سر مجلس بر عهده میهمان است اما شما می توانید با تقبل این هزینه به میهمان هدیه بدهید.

امیدواریم وبلاگ تارخ ایده های نو و جذابی برای برگزاری جشن عروسی شما ارائه داده باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تهران، اشرفی اصفهانی، پایین تر از باغ فیض، نبش خیابان زارع، پلاک 108، طبقه اول واحد 2

0912-280 27 22

021-44 89 54 98

021-44 89 43 92

درخواست مشاوره