انتخاب عکس پروفایل

ممکن است با خود فکر کنید که عکس پروفایل زیاد مسئله مهمی نیست و به راحتی می توانید از یک عکس استفاده کرده و از آن بگذرید! اما ما می خواهیم به شما بگوییم که اینطور نیست! هم اکنون اغلب مردم بیشتر زندگی خود را در فضای مجازی می گذرانند; عکسی که شما در فضای مجازی به عنوان عکس پروفایل آپلود می کنید، نشانه ای از شخصیت شماست و شما باید به این صورت، به بهترین شکل شخصیت خودتان را به دیگران نشان دهید.

بسیاری از افرادی که ازدواج کرده اند یا می خواهند میزان عشق و علاقه خود را به شخص مقابل بفهمانند، از عکس های پروفایل عاشقانه استفاده می کنند. اما این عکس ها باید چه ویژگی هایی داشته باشند؟ در ادامه در این مورد بیشتر صحبت خواهیم کرد.

شخصیت

یک عکس پروفایل عاشقانه دقیقا باید به بازگویی شخصیت شما در فضای مجازی بپردازد. فرض کنید شما شخصی شاد و پر انرژی هستید اما از یک عکس عاشقانه غمگین در پروفایل تان استفاده می کنید! این به هیچ وجه گزینه ی مناسبی برای معرفی شخصیت شما نیست. بهتر است به دنبال عکس هایی باشید که دقیقا گویای حال شما هستند. به عنوان مثال برای یک فرد شاد، استفاده از عکس هایی که تم رنگ های روشن دارد و کاراکتر عکس در حال خندیدن است، بهترین گزینه می باشد.

به هر حال یک شخص شاد هم ممکن است گاهی از شریک زندگی اش ناراحت باشد که باز در این زمان، انتخاب عکس پروفایل عاشقانه شاد، گزینه مناسبی برای وی نخواهد بود.

در انتخاب عکس پروفایل عاشقانه باید به این مسئله هم دقت داشته باشید که اگر عکس دونفره است، شخصیت همسرتان هم باید به همان گونه ای که می باشد (در کاراکتر عکس) تعریف شود.

کیفیت و اندازه

مسئله ی با اهمیت تر کیفیت عکس شماست. این عکس باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد. بسیاری از افراد، برای دیدن عکس تان رو پروفایل شما کلیک نمی کنند و عکس تان را در همان مقیاس کوچک شده در محیط های گفتگو می بینند. به همین جهت عکس باید دارای کیفیت بالایی باشد تا در همان نگاه اول، شخص مقابل تان متوجه شود که عکس پروفایل شما چیست.

اندازه در پروفایل های عاشقانه مهم است. فرض کنید شما از یک عکس، احساس خوبی گرفته اید و می خواهید برای نشان دادن عشق تان به همسرتان آن را در پروفایل قرار دهید! اما اندازه عکس به قدری بزرگ است که وقتی آن را روی پروفایل تان قرار می دهید، سوژه های عکس دیده نخواهند شد. مثلاً اگر شما از عکسی بزرگ و عاشقانه که سوژه های عکس یک دیگر را در آغوش گرفته اند، استفاده کنید، ممکن است در پروفایل رو نقطه ی خاصی از عکس زوم بشود که این به هیچ وجه جلوه خوبی ندارد. پس از عکس هایی با سایز استاندارد استفاده کنید تا عکس به صورت کامل در پروفایل دیده شود.

عکس پروفایل عاشقانه ست

بعضی از زوجین پا را فراتر می گذارند و با خلاقیت بیشتری عکس پروفایل شان را انتخاب می کنند. ست عکس پروفایل عاشقانه یک کار خلاقانه و جذاب است که شما و همسرتان را بسیار مورد توجه قرار می دهد.

اگر می خواهید عکس های پروفایل خاص و عالی انتخاب کنید، حتما به سراغ عکس های ست بروید! چرا که اینگونه عکس ها توجه دیگران را به خود جلب می کنند و مثلاً اگر شما و همسرتان در یک گروه قرار داشته باشید، عکس های پروفایل تان از پروفایل های دیگر جدا خواهد بود.

عکس پروفایل عاشقانه بدون متن

نکته ی با اهمیتی که وجود دارد این است که هم اکنون بسیاری از وب سایت ها یا کانال هایی که محتوای این چنینی منتشر می کنند، روی عکس، آدرس سایت یا کانال خود را قرار می دهند که این به شدت از زیبایی عکس می کاهد. اگر می خواهید عکس پروفایل لاکچری و مناسبی را انتخاب کنید، باید دقت کنید که این عکس عاری از هر گونه تبلیغات یا نوشته باشد.

ژست عکس

ژست عکس در پروفایل های عاشقانه اهمیت دارد! پس به دنبال بهترین ژست ها باشید. معمولا با همسرتان برای عکس گرفتن از چه ژست هایی استفاده می کنید؟ عکس هایی را انتخاب کنید که سوژه ها، ژست هایی مانند ژست های شما را گرفته اند و به این صورت یک حس خوب و عالی، هم در خودتان و هم در همسرتان به وجود آورید.

عکس نوشته

عکس نوشته عاشقانه جذابیت خاصی به پروفایل شما می بخشد; البته در این مقاله ما برای تان عکس نوشته نیاورده ایم، اما عکس نوشته های مختلفی در سطح اینترنت وجود دارد که می توانید از آنها به عنوان عکس پروفایل استفاده کنید. یک عکس نوشته باید دارای ویژگی های مختلفی باشد! مانند اینکه متنِ روی آن، شرایط روحی شما را بازگو کند. گاه این نوشته یک متن ادبی و عاشقانه و گاه یک شعر خاص است که در هر دو صورت، بسته به ذوق و سلیقه تان می توانید این مدل عکس ها را انتخاب کنید.

در عکس نوشته ها نیز امکان انتخاب عکس ست برای پروفایل وجود دارد و می توانید با همسرتان، عکس نوشته های زیبا و جالب را ست کنید. امروزه با امکاناتی که به وجود آمده، به راحتی می توانید روی یک عکس متن قرار دهید! پس اگر متنی که می خواستید را در یک عکس نوشته پیدا نکردید یا مطابق میل تان نبود، می توانید از یک عکس پروفایل عاشقانه بدون متن استفاده کنید و سپس با استفاده از نرم افزار های مختلف، روی آن متن مورد نظرتان را بنویسید.

عکس معنا دار

گاهی ممکن است بخواهید با عکس پروفایل تان به همسرتان مفهومی را غیر مستقیم برسانید! در این زمان به دنبال عکس هایی باشید که نشانه هایی از آن چیزی که میخواهید همسرتان بفهمد را دارد. به عنوان مثال ممکن است خیلی وقت باشد که با همسرتان به بیرون نرفته اید، در این زمان می توانید یک عکس پروفایل عاشقانه انتخاب کنید که شخصی با همسرش در حال تفریح کردن است. اگر ژست آنها مطابق با آخرین ژستی باشد که شما با همسرتان (در حال تفریح کردن) برای عکس گرفتن از آن استفاده کرده اید، بسیار زیباتر خواهد بود.

ایده هایی در مورد عکس پروفایل عاشقانه

همانطور که دیدید، برای انتخاب عکس پروفایل هم باید به نکات مختلفی توجه داشته باشید که در این مقاله تا جایی که امکان داشت از زوایای مختلف برای انتخاب یک عکس پروفایل جذاب و عاشقانه صحبت کردیم. بهتر است بدانید که بسیاری از روانشناسان و کلینیک های مشاوره ازدواج، برای کسانی که هنوز ازدواج نکرده اند و قصد دارند با کسی ازدواج کنند، از روی عکس پروفایل طرف مقابل می توانند میزان تفاهم آنها را دریابند! پس این مسئله نشان می دهد که عکس پروفایل اهمیت زیادی دارد و باید با دقت انتخاب شود که دقیقا همان کسی که هستید را در جامعه مجازی به دیگران معرفی کند.

Call Now Buttonبا ما در تماس باشید